powiat3.jpeg

 • EN
 • DE
 • CZ

UWAGA !!! Zmiana godzin pracy Strzeleckiego Starostwa od dnia 1 kwietnia. Więcej informacji TUTAJ

Aktualności

 • SPOTKANIE W SPRAWIE OFERT PRACY - MUBEA

  Dnia 08.07.2015 roku o godz. 10.00 oraz 16.00 w PUP w Strzelcach Opolskich (sala nr 22 - I piętro) odbędzie się spotkanie informacyjne z firmą MUBEA, która oferuje atrakcyjne miejsca pracy w rejonie miejscowości Ujazd. Poszukiwani kandydaci  na stanowiska kierownicze i specjalistyczne więcej informacji  w  aktualnościach na stronie internetowej PUP  (www.pup-strzelce.pl) Na spotkanie informacyjne proszę zabrać ze sobą - CV, kserokopie: świadectw pracy, świadectwa szkolnego lub dyplomu. OSOBY ZAINTERESOWANE SPOTKANIEM PROSZONE SĄ O KONTAKT OSOBISTY lub TELEFONICZNY Z URZĘDEM - TEL. 77 462 1810.

   

   

   

 • KONSULTACJE W SPRAWIE Koncepcji budowy zintegrowanej sieci tras i ścieżek rowerowych, biegowych, szlaków kajakowych i jazdy konnej w Subregionie Kędzierzyńsko-Kozielskim

  Zapraszamy mieszkańców na spotkania konsultacyjne w sprawie projektu Koncepcji budowy zintegrowanej sieci tras i ścieżek rowerowych, biegowych, szlaków kajakowychi jazdy konnej w Subregionie Kędzierzyńsko-Kozielskim, podczas którego wykonawca koncepcji przedstawi propozycję przebiegu zintegrowanej sieci dróg, tras, szlaków i ścieżek subregionu kędzierzyńsko-kozielskiego.

 • LAUREAT ZŁOTEJ SPINKI

  24 czerwca podczas Sesji Rady Powiatu uhonorowano kwiatami
  i życzeniami pana Rajmunda Adamietz – laureata Złotej Spinki
  w kategorii biznes. W związku z wyjazdem służbowym, na sesji goszczono żonę panią Marię Adamietz.

Wszystkie aktualności

Na skróty