powiat3.jpeg

 • EN
 • DE
 • CZ

Zapraszamy Przedsiębiorców i Firmy do udziału w konkursie na NAJLEPSZY PRODUKT POWIATU STRZELECKIEGO 2014!
Szczegóły konkursu w Aktualnościach!  *****************  W miesiącu STYCZNIU zapraszamy również w pracującą sobotę - 24 stycznia . W godzinach od 9:00 do 13:00 będzie można dokonać REJESTRACJI POJAZDÓW w Wydziale Komunikacji i Transportu.

Aktualności

 • Zaproszenie

  Zarząd Powiatu Strzeleckiego zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego do wzięcia udziału w obradach KOMISJI KONKURSOWEJ oceniającej oferty złożone na realizację zadań publicznych.

 • OTWARTY KONKURS OFERT 2015

  ZARZĄD POWIATU STRZELECKIEGO ogłasza OTWARTY KONKURS OFERT DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH
  NA WSPARCIE REALIZACJI NASTĘPUJĄCYCH ZADAŃ PUBLICZNYCH:

  1. Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej oraz zapewnienie mieszkańcom Powiatu Strzeleckiego aktywnych form wypoczynku i rekreacji
  2. Edukacja kulturalna oraz popularyzacja tradycji i dziedzictwa kulturowego w Powiecie Strzeleckim (wystawy, festiwale, przeglądy, konkursy o tematyce szeroko pojętej kultury i sztuki, koncerty i recitale, edukacja poprzez zajęcia muzyczne, plastyczne, teatralne, taneczne)
 • ŚRODA Z FUNDUSZAMI DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

  Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Środa z Funduszami", zatytułowane "Środa z Funduszami dla przedsiębiorców", które odbędzie się 4 lutego 2015 r. o godz. 12:00. w Kędzierzynie-Koźlu, Starostwo Powiatowe, ul. Plac Wolności 1 (sala 12, I piętro). Sala jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo.

Wszystkie aktualności

Na skróty