powiat3.jpeg

 • EN
 • DE
 • CZ

W sobotę, 20 października, Wydział Komunikacji i Transportu na stanowiskach związanych z rejestracją pojazdów oraz kasa będą czynne w godzinach od 9:00 do 13:00.************Godziny pracy Starostwa Powiatowego, kliknij TUTAJ

Aktualności

 • Zwiększone dofinansowanie

  Dziś wszyscy partnerzy projektu 3.2.1 "Efektywność energetyczna
  w budynkach publicznych Subregionu Kędzierzyńsko-Strzeleckiego" zaproszeni zostali na oficjalne podpisanie aneksu do umowy
  o dofinansowanie projektu, który zwiększa wartość dofinansowania do 85%. Starosta Strzelecki Józef Swaczyna oraz Członek Zarządu Powiatu Strzeleckiego Waldemar Gaida w imieniu Powiatu Strzeleckiego odebrali symboliczny czek z rąk Wicemarszałka Województwa Opolskiego Romana Kolka.

 • NOWE AUTOBUSY JUŻ SĄ

  Dzisiaj można było zobaczyć 2 nowo zakupione autobusy klasy MINI, które w ramach projektu partnerskiego Gminy Kędzierzyn – Koźle oraz PKS w Strzelcach Opolskich S.A., ponadto wręczono nagrodę zwycięzcy konkursu na logo Związku Powiatowo-Gminnego "Jedź z Nami".

 • odzyskanie przez polskę niepodległości

  Właśnie Józef Piłsudski jest symbolem odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach niebytu na mapach Europy i świata. I to o nim na spotkaniu z mieszkańcami DPS w Strzelcach Opolskich mówił Waldemar Gaida członek Zarządu Powiatu Strzeleckiego, historyk z wykształcenia, a temat został wybrany nieprzypadkowo – szybkimi krokami zbliża się 100 rocznica odzyskania niepodległości.

Wszystkie aktualności

Na skróty