20.09.2017 do godziny 19.00 trwają zapisy na Biała Sobotę!********Godziny pracy Starostwa Powiatowego, kliknij TUTAJ

• Powiat Strzelecki na I Miejscu

Powiat Strzelecki uzyskał I miejsce wśród powiatów Województwa Opolskiego pod względem zdawalności matury w 2017 roku. We wszystkich szkołach Powiatu aż 90% absolwentów zdało maturę. Gratulujemy szkołom i absolwentom znakomitego wyniku!

• Decyzja

Skarb Państwa nabył nieodpłatnie, z mocy prawa, prawo do użytkowania wieczystego gruntu położonego w Leśnicy przy ul. Brzegowej nr 4.

• Decyzja

Nieodpłatne nabycie przez Skarb Państwa nieruchomości rolnej, niezabudowanej, położonej w Staniszczach Małych. Szczegóły w treści informacji.

• INFORMACJA!

Informujemy, że od dnia 13 września 2017 r. zmianie ulegają godziny świadczenia Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w punkcie zlokalizowanym w siedzibie Starostwa Powiatowego w Strzelcach Opolskich przy ul. Jordanowskiej 2.
    Zamiast dyżuru pełnionego w środę w godzinach od 7:30 do 11:30 dyżur odbywać się będzie w piątki w godzinach od 13:00 do 17:00.