• RÓŻOWY CZWARTEK – ZBADAJ SIĘ !

15 października obchodzimy Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi. Tego dnia prowadzone są kampanie, których celem jest uświadomienie kobietom jak ważna jest profilaktyka w wykrywaniu i leczeniu raka piersi. Idąc za tą myślą Zarząd Powiatu Strzeleckiego organizuje RÓŻOWY CZWARTEK – ZBADAJ SIĘ ! Akcję profilaktyczną jakiej jeszcze nie było w powiecie strzeleckim.

• Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom, Pedagogom i Pracownikom Oświaty dziękujemy za codziennie podejmowany trud i zaangażowanie w wychowanie i rozwój młodego pokolenia, życzymy satysfakcji z własnych osiągnięć i osiągnięć Waszych podopiecznych oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

• Współpraca nawiązana.

Dzisiaj na sali narad Starostwa Powiatowego miało miejsce podpisanie listu intencyjnego dotyczącego współpracy pomiędzy IFA Powertrain Polska Sp.z o.o. a Powiatem Strzeleckim oraz CKZiU w Strzelcach Opolskich.

• Powiat wspiera zabytki!

7 października 2019 Zarząd Powiatu Strzeleckiego podpisał dwie umowy w sprawie udzielenia dotacji z budżetu Powiatu Strzeleckiego na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków.

• Biała sobota już jutro

Szanowni Państwo, już jutro Biała Sobota w Powiecie Strzeleckim! Wszyscy, którzy zapisali się na określoną godzinę na konsultacje lekarskie zapraszamy do Szpitala Powiatowego w Strzelcach Opolskich im. Prałata J.Glowatzkiego, przy ul. Opolskiej 36 A.