Godziny pracy Strzeleckiego Starostwa. Więcej informacji TUTAJ

• 80-lecie DPS Strzelce Op.

27 maja w strzeleckim Domu Pomocy Społecznej odbył się Piknik Rodzinny połączony z obchodami 80-lecia istnienia placówki. W uroczystości udział wziął Wicestarosta Strzelecki pan Janusz Żyłka oraz Członek Zarządu Powiatu pan Waldemar Gaida. Szczegóły w treści informacji.

• Najlepsze życzenia!

29 maja Jubileusz 95-urodzin świętuje pani Leokadia Krycińska ze Strzelec Opolskich.

Życzenia oraz prezent w imieniu społeczności Powiatu Strzeleckiego złożył jej Członek Zarządu Powiatu Strzeleckiego pan Waldemar Gaida.

• Dzień Matki

W imieniu Zarządu Powiatu Strzeleckiego składamy wszystkim Mamom najpiękniejsze, z głębi serca płynące życzenia i podziękowania za poświęcenie, miłość, troskę i wszystkie lata oddane nam, dzieciom.

• Konkurs "Opolska Niezapominajka 2016"

Już po raz dziewiąty Marszałek Województwa Opolskiego ogłosił konkurs „Opolska Niezapominajka” –  dla najlepszej organizacji pozarządowej województwa opolskiego minionego roku. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszej, najefektywniej działającej organizacji pozarządowej województwa opolskiego w 2016 roku, a także promocja wzorców działalności prospołecznych. Szczegóły w treści informacji.

• 96. rocznica III Powstania Śląskiego

20 maja na Górze Św. Anny odbyły się uroczystości z okazji 96 rocznicy III Powstania Śląskiego, zorganizowane wspólnie przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, Starostwo Powiatowe w Strzelcach Opolskich i Gminę Leśnica. Szczegóły w treści informacji.