Aktualności

• KONSULTACJE PROJEKTU „ROCZNEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY POWIATU STRZELECKIEGO Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI I INNYMI PODMIOTAMI PROWADZĄCYMI DZIAŁALNOŚĆ POŻYTKU PUBLICZNEGO W ROKU 2019”

Na podstawie Uchwały Zarządu Powiatu Strzeleckiego nr 634/2018 z dnia 13 sierpnia 2018 roku ogłasza się konsultacje dla organizacji pozarządowych w sprawie projektu „Rocznego programu współpracy Powiatu Strzeleckiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w roku 2019”. Konsultacje trwają w dniach od 20 do 24 sierpnia 2018 roku.

• Akcja "Kocyk dla maluszka" oraz kolejne zmiany w szpitalu

W dniu 14 sierpnia br. "Kocyk dla maluszka" trafił do strzeleckiego szpitala. Kocyki przekazał szpitalowi Wicemarszałek Województwa Opolskiego Roman Kolek. Podczas wręczenia obecny był także Starosta Strzelecki Józef Swaczyna. Kocyk dostanie każde nowo narodzone dzieciątko w naszym powiatowym szpitalu.

Została także podpisana umowa na realizację projektu unijnego, w ramach którego zostanie wyremontowany oddział wewnętrzny.

• Wszystkiego Najlepszego!

Pan Ernest Wacławczyk ze Staniszcz Wielkich jubileusz 90-lecia urodzin obchodził 13 sierpnia br. Z tej wyjątkowej okazji z najlepszymi życzeniami oraz koszem słodkości Jubilata odwiedzili: Starosta Strzelecki Józef Swaczyna oraz Wicestarosta Strzelecki Janusz Żyłka. Życzymy jeszcze wielu lat w zdrowiu i radości każdego dnia!

Na podstawie Uchwały Zarządu Powiatu Strzeleckiego nr 634/2018 z dnia 13 sierpnia 2018 roku ogłasza się, że w dniach 20.08 do 24.08.2018 roku odbędą się konsultacje dla organizacji pozarządowych w sprawie projektu „Rocznego programu współpracy Powiatu Strzeleckiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w roku 2019”

• 100 lat!

Dnia 10 sierpnia br.  jubileusz 95. lat obchodziła Pani Helena Bijak z Lichynii. Z tej okazji Solenizantkę z najlepszymi życzeniami oraz koszem słodkości odwiedzili: Starosta Strzelecki Józef Swaczyna oraz Burmistrz Leśnicy Łukasz Jastrzembski. Jubilatce życzymy jeszcze wielu lat w zdrowiu oraz siły i radości każdego dnia!

• Najlepsze Życzenia!

Z najlepszymi życzeniami oraz koszem słodkości Starosta Strzelecki Józef Swaczyna odwiedził panią Kazimierę Zimońską, mieszkającą w Kolonowskiem, która dziś obchodzi swoje 95 urodziny. Szanownej Jubilatce życzymy zdrowia oraz samych radosnych dni!

• Wszystkiego Najlepszego!

Pani Maria Borecka z Zawadzkiego jubileusz 95-lecia urodzin obchodziła 5 sierpnia br. Z tej wyjątkowej okazji z najlepszymi życzeniami oraz koszem słodkości Jubilatkę odwiedził Starosta Strzelecki Józef Swaczyna. Życzymy jeszcze wielu lat w zdrowiu i radości każdego dnia!