• Informacja

Zarząd Powiatu Strzeleckiego przyznał dotację na powierzenie realizacji zadania publicznego w zakresie udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie Powiatu Strzeleckiego w 2019 roku

• Ogłoszenie Zarządu Powiatu Strzeleckiego

W dniu 23 stycznia 2019 roku o godzinie 9:oo w siedzibie Starostwa Strzeleckiego przy ulicy Jordanowskiej nr 2, w sali narad (II piętro) odbędzie się trzeci przetarg ustny nieograniczony w celu sprzedaży nieruchomości Powiatu Strzeleckiego, położonej w Strzelcach Opolskich na Osiedlu Piastów Śląskich, gruntowej, oznaczonej numerem działki 5049/18 o powierzchni 0,0480 ha, arkusz mapy 15. W planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość oznaczona jest jako tereny zabudowy usługowej, symbol U21.

• Wszystkiego najlepszego!

Najlepsze życzenia dla Jubilatki Pani Łucji Szwarcer z Siedlca, którą z koszem słodkości i najlepszymi życzeniami odwiedził dziś Wicestarosta Powiatu Strzeleckiego pan Waldemar Gaida oraz Sołtys Siedlca Pani Teresa Niedziela. Pani Łucja obchodzi dzisiaj 95. urodziny.

• Uwaga!

Informujemy, że w poniedziałek 24 grudnia Starostwo Powiatowe w Strzelcach Opolskich będzie czynne do godziny 13:00. W poniedziałek 31 grudnia do godziny 14:00.