• Targi Edukacyjne

Powiat Strzelecki 23 kwietnia br. zorganizował w szkołach ponadpodstawowych dla których jest organem prowadzącym Targi Edukacyjne, które miały na celu zaprezentowanie oferty edukacyjnej szkól ponadpodstawowych w Powiecie Strzeleckim na rok szkolny 2018/2019.

• WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Z najlepszymi życzeniami oraz koszem słodkości Starosta Strzelecki Józef Swaczyna oraz Burmistrz Leśnicy Łukasz Jastrzembski odwiedzili panią Helenę Żyłkę, mieszkającą na Górze Św. Anny, która 21 kwietnia br. obchodziła 90 lat. Szanownej Jubilatce życzymy zdrowia oraz samych radosnych dni!

• AD MULTOS ANNOS!

W dniu 22 kwietnia br. pani Helena Stafa z Zawadzkiego obchodziła wyjątkową rocznicę - swoje 90. urodziny. Jubilatkę odwiedził Wicestarosta Strzelecki pan Janusz Żyłka z gratulacjami, najlepszymi życzeniami i koszem pełnym słodyczy.

• 100 LAT!

21 kwietnia br. pani Hildegarda Bartodziej ze Staniszcz Małych obchodziła 90. urodziny. Z tej okazji Solenizantkę z koszem słodkości i najlepszymi życzeniami odwiedził Wicestarosta Strzelecki pan Janusz Żyłka. Jubilatce życzymy jeszcze wielu lat w zdrowiu oraz radości i siły każdego dnia!

• NAJLEPSZE ŻYCZENIA!

Z najlepszymi życzeniami oraz koszem słodkości Starosta Strzelecki Józef Swaczyna odwiedził panią Annę Janochę ze Strzelec Opolskich, która 16 kwietnia br. ukończyła 90 lat. Szanownej Jubilatce życzymy zdrowia oraz samych radosnych dni!