powiat3.jpeg

 • EN
 • DE
 • CZ

Godziny pracy Starostwa Powiatowego, kliknij TUTAJ

Tablica ogłoszeń

 • Konkurs o honorowy certyfikat "PracoDawca Zdrowia"

  Ministerstwo Zdrowia od dnia 10 sierpnia br. wdrożyło program "PracoDawca Zdrowia", który ma na celu promocję profilaktyki zdrowotnej w miejscu pracy oraz zwiększenie zgłaszalności pracowników na badania profilaktyczne pod kątem chorób cywilizacyjnych (w szczególności nowotworów). Do konkursu mogą przystąpić przedsiębiorstwa, instytucje, urzędy i ubiegać się o honorowy certyfikat "PracoDawca Zdrowia", dzięki któremu zbudują markę firmy, która dba o zatrudnione w niej osoby.

  Wszelkie szczegóły dotyczące programu oraz zgłoszenie dostępne są pod adresem :

  https://www.gov.pl/zdrowie/pracodawcazdrowia

 • Zaproszenie do bezpłatnego udziału w projekcie "Psychoaktywni - nasze zdrowie psychiczne c.d."

  Samorząd Województwa Opolskiego, przy współfinansowaniu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej jest organizatorem zadania publicznego pod nazwą "Psychoaktywni - nasze zdrowie psychiczne cd", które poświęcone jest budowaniu oparcia społecznego dla osób z zaburzeniami psychicznymi, niepełnosprawnych intelektualnie oraz ich rodzinom i opiekunom. Więcej informacji w rozwinięciu strony.

 • Annogórski Rodzinny Rajd Rowerowy

  Zespół Opolskich Parków Krajobrazowych, Leśnicki Ośrodek Kultury i Rekreacji oraz Nadleśnictwo Strzelce Opolskie zapraszają na Annogórski Rodzinny Rajd Rowerowy "CZTERY TRASY - CZTERY HISTORIE" 22 września 2018 r. na godz. 9:00. Więcej informacji w rozwinięciu strony.

 • Informacja dotycząca konsultacji dla organizacji pozarządowych w sprawie projektu „Rocznego programu współpracy Powiatu Strzeleckiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w roku 2019”

  Na podstawie Uchwały Zarządu Powiatu Strzeleckiego nr 634/2018 z dnia 13 sierpnia 2018 roku ogłasza się, że w dniach 20.08 do 24.08.2018 roku odbędą się konsultacje dla organizacji pozarządowych w sprawie projektu „Rocznego programu współpracy Powiatu Strzeleckiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w roku 2019”

 • Mobilny Punkt Informacyjny

  Informujemy o organizacji dyżuru specjalisty ds. funduszy europejskich Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich (LPI) w Kędzierzynie-Koźlu dnia 14 sierpnia 2018 r. (wtorek) w godzinach 9:00 – 12:00 w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Strzelcach Opolskich przy ul. Gogolińskiej 2a.

 • Konsultacje społeczne

  Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Strzelcach Opolskich na podstawie art. 19 ust 1 Ustawy o pomocy społecznej (Dz.U. z 2017 r. poz. 1769 z późn.zm.) zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych.

 • Spotkanie informacyjne

  Lokalny Punkt Informacyjnych Funduszy Europejskich w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na: Spotkanie informacyjne dot. możliwości wsparcia z FE na otworzenie działalności gospodarczej. Więcej informacji w rozwinięciu.

Na skróty