powiat3.jpeg

 • EN
 • DE
 • CZ

W sobotę, 20 października, Wydział Komunikacji i Transportu na stanowiskach związanych z rejestracją pojazdów oraz kasa będą czynne w godzinach od 9:00 do 13:00, a także będzie można skorzystać z porad Powiatowego Rzecznika Praw Konsumenta w tych samych godzinach************Godziny pracy Starostwa Powiatowego, kliknij TUTAJ

Tablica ogłoszeń

 • UWAGA!

  Informacja dotycząca nowych zasad przekształcenia prawa użytkowania wieczystego gruntów Skarbu Państwa z zabudową mieszkaniową, w prawo własności.

 • Sobota pracująca!

  W sobotę, 20 października, Wydział Komunikacji i Transportu na stanowiskach związanych z rejestracją pojazdów oraz kasa będą czynne w godzinach od 9:00 do 13:00.

 • Uwaga!

  Od 25.09.2018 zamknięta została droga powiatowa nr 1435 O Zalesie Śląskie – Kędzierzyn-Koźle na odcinku Zalesie Śląskie – Cisowa realizowana w ramach zadania pn.: Przebudowa drogi 1435 O Zalesie Śląskie – Kędzierzyn-Koźle na odcinku Zalesie Śląskie – Cisowa oraz drogi powiatowej 1401 O Zdzieszowice – Leśnica – Zalesie Śląskie na odcinku ul. Strażackiej w Zalesiu Śląskim wraz
  z budową ścieżki rowerowej i odwodnienia.
   

 • UWAGA!

  Od 10.09.2018 do 10.12.2018 r. zamknięta droga powiatowa nr 1808 O ulica Strzelecka/Leśnicka w miejscowości Góra Świętej Anny na odcinku od Rynku do skrzyżowania ulicy Leśnickiej z ulicą Powstańców Śląskich. Zaleca się dojazd do Góry Św. Anny od strony miejscowości Zdzieszowice i Leśnica.

 • ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W PROJEKCIE „Wiem więcej – mogę więcej”

  Powiat Strzelecki kontynuuje realizację projektu pn.: „Wiem więcej – mogę więcej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020. W związku z rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym 2018/2019 zapraszamy wszystkich uczniów Liceum w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Strzelcach Opolskich, Liceum i Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zawadzkiem oraz uczniów Technikum w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich do uczestnictwa w projekcie.

 • KONSULTACJE PROJEKTU „ROCZNEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY POWIATU STRZELECKIEGO Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI I INNYMI PODMIOTAMI PROWADZĄCYMI DZIAŁALNOŚĆ POŻYTKU PUBLICZNEGO W ROKU 2019”

  Na podstawie Uchwały Zarządu Powiatu Strzeleckiego nr 634/2018 z dnia 13 sierpnia 2018 roku ogłasza się konsultacje dla organizacji pozarządowych w sprawie projektu „Rocznego programu współpracy Powiatu Strzeleckiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w roku 2019”. Konsultacje trwają w dniach od 20 do 24 sierpnia 2018 roku. 

   

   

   

Na skróty