powiat3.jpeg

 • EN
 • DE
 • CZ

Godziny pracy Starostwa Powiatowego, kliknij TUTAJ

Tablica ogłoszeń

 • NAKARM BEZDOMNE ZWIERZAKI RAZEM Z INTERMARCHÉ

  Z danych Najwyższej Izby Kontroli wynika, że liczba bezdomnych czworonogów w polskich schroniskach rośnie i średnio jedynie co czwarty znajduje nowych właścicieli. Właśnie z myślą o nich, Grupa Muszkieterów pod patronatem Fundacji Międzynarodowy Ruch na rzecz zwierząt VIVA! po raz kolejny organizuje zbiórki karmy we wszystkich sklepach sieci Intermarché. Tegoroczna akcja potrwa od 9 do 22 listopada, a zebrana karma zostanie przekazana do blisko 180 schronisk na terenie całej Polski. Akcji towarzyszyć będzie również konkurs na fanpage’u Drużyny#M na Facebook’u.

 • Otwarty konkurs ofert

  Zarząd Powiatu Strzeleckiego ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego w zakresie udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie Powiatu Strzeleckiego w 2018 roku.

 • WYNIKI KONSULTACJI PROJEKTU „ROCZNEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY POWIATU STRZELECKIEGO Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI I INNYMI PODMIOTAMI PROWADZĄCYMI DZIAŁALNOŚĆ POŻYTKU PUBLICZNEGO W ROKU 2018"

  Zarząd zapoznał się z wynikami konsultacji projektu „Rocznego programu współpracy Powiatu Strzeleckiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w roku 2018”. Konsultacje projektu ww. programu w formie pisemnej poprzez składanie ankiet i stanowisk drogą poczty tradycyjnej, elektronicznej i faksem odbyły się w dniach 16.10.-20.10.2017 r.

 • KONSULTACJE PROJEKTU „ROCZNEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY POWIATU STRZELECKIEGO Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI I INNYMI PODMIOTAMI PROWADZĄCYMI DZIAŁALNOŚĆ POŻYTKU PUBLICZNEGO W ROKU 2018”

  Na podstawie Uchwały Zarządu Powiatu Strzeleckiego nr 481/2017 z dnia 12.10.2017r. w sprawie konsultacji „Rocznego Programu współpracy Powiatu Strzeleckiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w roku 2018” ogłasza się konsultacje dla organizacji pozarządowych w sprawie w/w programu.Konsultacje trwają od dnia 16.10. do 20.10.2017 roku.

 • Konsultacje projektu "Rocznego programu współpracy Powiatu Strzeleckiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w roku 2018"

  Informujemy, że od 16.10.2017 r. do 20.10.2017 r. odbędą się konsultacje projektu "Rocznego programu współpracy Powiatu Strzeleckiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w roku 2018". Konsultacje będą przeprowadzone pisemnie na podstawie ankiet.

 • INFORMACJA!

  Informujemy, że od dnia 13 września 2017 r. zmianie ulegają godziny świadczenia Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w punkcie zlokalizowanym w siedzibie Starostwa Powiatowego w Strzelcach Opolskich przy ul. Jordanowskiej 2.
  Zamiast dyżuru pełnionego w środę w godzinach od 7:30 do 11:30 dyżur odbywać się będzie w piątki w godzinach od 13:00 do 17:00.

   

 • Uwaga!

  Powiatowy Lekarz Weterynarii w Strzelcach Opolskich informuje, że w dniach 13.09-22.09.2017 r. na obszarze całego województwa śląskiego będzie przeprowadzana akcja wykładania szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących.

Na skróty