powiat3.jpeg

 • EN
 • DE
 • CZ

Godziny pracy Starostwa Powiatowego, kliknij TUTAJ

Tablica ogłoszeń

 • Organizacje pozarządowe działające na terenie Powiatu Strzeleckiego

  W związku z przygotowywaną Informacją o sytuacji osób starszych w 2016 roku zwracamy się z prośbą o udzielenie informacji o realizowanych przez Państwa organizacje działaniach na rzecz osób starszych prowadzonych w okresie od 01.01.2016 r. do 31.12.2016 r. mających na celu m.in.: pobudzanie aktywności społecznej obywatelskiej, edukacyjnej i kulturalnej, sportowej i rekreacyjnej. Szczegóły w treści informacji.

   

 • Ogłoszenie

  Zarząd Powiatu Strzeleckiego ogłasza, że z zasobu nieruchomości powiatowych przeznaczono do sprzedaży nieruchomość w Zawadzkiem. Szczegóły w treści informacji.

 • Ogłoszenie

    Zarząd Powiatu Strzeleckiego informuje, że w dniu 23 czerwca 2017 roku od godziny 9oo w siedzibie Starostwa Strzeleckiego przy ulicy Jordanowskiej nr 2, w sali narad (II piętro) przeprowadzone będą trzecie przetargi ustne nieograniczone w celu sprzedaży nieruchomości Powiatu Strzeleckiego, położonych w Leśnicy przy ulicy Dworcowej, niezabudowanych. Szczegóły w treści informacji.

 • Uwaga!

  Nadleśnictwo Rudziniec uprzejmie informuje, że w miesiącu maju br. zamierza przeprowadzić chemiczne zwalczanie imago chrabąszcza majowego, metodą oprysku naziemnego, na terenie Gminy Ujazd, w okolicy miejscowości Sieroniowice i Balcarzowice. Szczegóły w treści informacji.

   

 • WYNIKI OTWARTEGO KONKURSU OFERT

  WYNIKI OTWARTEGO KONKURSU OFERT na wsparcie realizacji zadania publicznego
  w zakresie:

  1) Wspierania i upowszechniania kultury fizycznej oraz zapewnienia mieszkańcom Powiatu Strzeleckiego aktywnych form wypoczynku i rekreacji

  2) Edukacji kulturalnej oraz popularyzacji tradycji i dziedzictwa kulturowego w Powiecie Strzeleckim (wystawy, festiwale, przeglądy, konkursy o tematyce szeroko pojętej kultury i sztuki, koncerty i recitale, edukacja poprzez zajęcia muzyczne, plastyczne, teatralne, taneczne)

 • UWAGA!

  W okresie pomiędzy 6 marca a 28 kwietnia (maksymalnie) ponownie zostanie zamknięta droga wojewódzka Zawadzkie-Piotrówka. Przyczyną jest zakończenie inwestycji, czyli położenie górnej warstwy bitumicznej na jezdni oraz roboty brukarskie. Na ten czas powróci taka organizacja ruchu i objazdy, jakie obowiązywały w grudniu 2016.

Na skróty