Będzie nowy chodnik w Błotnicy Strzeleckiej!

22 sierpnia br. Wicestarosta Janusz Żyłka, Członek Zarządu Powiatu Strzeleckiego Waldemar Gaida podpisali umowę z firmą GLOBETTER, której prowadzącym działalności jest Pan Adam Pandel na „Budowę chodnika w ciągu drogi powiatowej 1802 O Jemielnica – granica województwa – (Kotulin) w m. Błotnica Strzelecka ul. Dworcowa – Etap I”.

Przedmiotem zamówienia  jest  budowa  chodnika  w ciągu drogi powiatowej 1802 O ul. Dworcowa w m. Błotnica Strzelecka – Etap I.

W zakresie przedsięwzięcia przewidziano:

•  budowa odcinka kanalizacji deszczowej,
  • budowa studni kanalizacyjnych,
  • budowa wpustów ulicznych z odprowadzeniem wód do istniejących i projektowanych studni,
  • budowa ścieku przykrawężnikowego,
  • budowa chodnika,
  • budowa i przebudowa zjazdów do posesji i na pola,
  • remont nawierzchni bitumicznej jezdni,
  • oznakowanie poziome.

Przyjęty na potrzeby dokumentacji projektowej lokalny kilometraż rozpoczyna się od istniejącego w obrębie skrzyżowania z DK 94 chodnika i obejmuje odcinek o długości 202,00 m.