Jubileusz 70-lecia leśnickiego SOSW oraz Dzień Edukacji Narodowej

Dzisiaj w Zespole Placówek Oświatowych w Leśnicy były dwie okazje do świętowania, mianowicie Uroczystość 70-lecia Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego połączona z Dniem Edukacji Narodowej.

Starosta Strzelecki Józef Swaczyna, Przewodniczący Rady Powiatu Strzeleckiego Stanisław Krawiec, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Strzeleckiego Zdzisław Ćwieląg oraz Członek Zarządu Powiatu Strzeleckiego Waldemar Gaida wzięli udział w obchodach Jubileuszu 70-lecia Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Marii Konopnickiej, wchodzącego w skład Zespołu Placówek Oświatowych w Leśnicy. Przy tej okazji przedstawiciele Powiatu Strzeleckiego złożyli pracownikom życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej oraz wręczyli nagrody Starosty Strzeleckiego, które otrzymali: Pan Ryszard Baszuk dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Leśnicy oraz wicedyrektorzy Zespołu - Pani Mirosława Horzela – Skrzypek i  Pan Tadeusz Leśko.

Ponadto wręczono  pracownikom listy gratulacyjne oraz upominki z okazji przyznania odznaczeń państwowych:

Medalu Złotego za Długoletnią Służbę – Pani Dorocie Kremser-Kossakowskiej, Pani Krystynie Marczewskiej, Pani Ewie Przybyłek-Prus, Panu Tadeuszowi Leśko, Panu Markowi Walichowskiemu;

Medalu Srebrnego za Długoletnią Służbę – Pani Ewie Hajduk, Pani Katarzynie Wieczorek, Panu Tomaszowi Siciakowi;

Medalu Brązowego za Długoletnią Służbę – Pani Marii Hajduk, Pani Małgorzacie Lepich, Pani Barbarze Lejżak – Janiszewskiej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych, tak pięknych Jubileuszy!

DSC_3316.jpeg  DSC_3358.jpeg

DSC_3342.jpeg  DSC_3365.jpeg