Gratulacje na sesji Rady Powiatu.

W dniu 29 maja br. podczas sesji Rady Powiatu gratulację z rąk Rady oraz Zarządu Powiatu Strzeleckiego przyjęli:

Winnica Rodzinna Cwielong-Olszewski z okazji wyróżnienia pn. „Opolskie Gwiazdy Europy” w kategorii nowi członkowie sieci  Dziedzictwo Kulinarne Opolskie oraz otrzymanie złotego medalu za wino Muscatto, złotego medalu i nagrodzenie tytułem Champion Galicia Vitis 2019 w kategorii win różowych wina Rondorose z rocznika 2018.

P1010539.jpeg

Pan Andrzej Grabiec Sołtys Nogowczyc wyróżnienie „Opolskiej Gwiazdy Europy” w kategorii najaktywniejsi liderzy opolskich sołectw.

Ewa Ptok Sołtys Centawy wyróżnienia pn.„Opolska Gwiazda Europy” w kategorii najaktywniejsi liderzy opolskich sołectw.

Pani Janina Urbańczyk Sołectwo Spórok z okazji wyróżnienia pn. „Opolska Gwiazda Europy” w kategorii najaktywniejsi liderzy opolskich sołectw.

P1010517.jpeg

Pan Hubert Murlowski z Raszowej wyróżnienia pn.„Opolskie Gwiazdy Europy”.

P1010527.jpeg

Firma Nadir wyróżnienie „Opolski Top 15-lecia, w kategorii "The voice seniors" (za najlepszy projekt/obiekt poprawiający infrastrukturę społeczną w zakresie opieki nad seniorami), przyznane podczas Gali przebojów projektów opolskich firm dofinansowanych z funduszy UE.

P1010550.jpeg

Druh Arkadiusz Feluks OSP Grodzisko gratulacje odwagi za przeprowadzenie samodzielnej akcji ratowniczej. Gratulacje odebrała Mama.

P1010560.jpeg