W sobotę, 20 października, Wydział Komunikacji i Transportu na stanowiskach związanych z rejestracją pojazdów oraz kasa będą czynne w godzinach od 9:00 do 13:00, a także będzie można skorzystać z porad Powiatowego Rzecznika Praw Konsumenta w tych samych godzinach************Godziny pracy Starostwa Powiatowego, kliknij TUTAJ

Zarząd Powiatu Strzeleckiego ufundował 60 paczek upominkowych dla Stowarzyszenia Romów „Jedność”

DSC_1343.jpegW dniu 5 grudnia br. Członek Zarządu Powiatu Strzeleckiego Waldemar Gaida przekazał 60 sztuk paczek upominkowych dla Stowarzyszenia Romów „Jedność”. Paczki te zostaną rozdane wśród dzieci romskich podczas organizacji Dnia Świętego Mikołaja w świetlicy romskiej w dniu 06.12.2014 r.