Aktualności slider

• Akcja "Kocyk dla maluszka" oraz kolejne zmiany w szpitalu

W dniu 14 sierpnia br. "Kocyk dla maluszka" trafił do strzeleckiego szpitala. Kocyki przekazał szpitalowi Wicemarszałek Województwa Opolskiego Roman Kolek. Podczas wręczenia obecny był także Starosta Strzelecki Józef Swaczyna. Kocyk dostanie każde nowo narodzone dzieciątko w naszym powiatowym szpitalu.

Została także podpisana umowa na realizację projektu unijnego, w ramach którego zostanie wyremontowany oddział wewnętrzny.

• Briefing prasowy dotyczący podpisania umów udzielenia dotacji z budżetu Powiatu Strzeleckiego

Rada Powiatu Strzeleckiego w dniu 25 lipca 2018 roku na podstawie Uchwały Nr XLVI/400/10 Rady Powiatu Strzeleckiego z dnia 17 września 2010 roku w sprawie zasad udzielania dotacji celowej z budżetu Powiatu Strzeleckiego na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków udzieliła dotacji celowej z budżetu Powiatu Strzeleckiego.