Aktualności slider

• Msza Święta w intencji ś.p. Pawła Adamowicza

Pragnę zaprosić w dniu 22 stycznia o godzinie 12.00 na Mszę Świętą w intencji ś.p. Pawła Adamowicza, tragicznie zmarłego Prezydenta Gdańska. Msza odprawiona zostanie w kościele parafialnym p.w. św. Wawrzyńca w Strzelcach Opolskich.

Starosta Strzelecki
                                                                                                                                                                Józef Swaczyna

• Razem od 15 lat!

Dziękujemy, że byli Państwo z nami w to piątkowe popołudnie, czyli czytelnicy, sympatycy i krytycy dwutygodnika „Powiat Strzelecki”. Potwierdzaliśmy swoją obecność odciskami palca na „Drzewku Radości”: cieszymy się, że od 362 wydań, czyli od 15 lat jesteśmy razem. Dokładnie - od 18 grudnia 2003 roku.