Aktualności slider

• POROZUMIENIE Z POLITECHNIKĄ OPOLSKĄ

W dniu 23 czerwca 2017 roku zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Politechniką Opolską a Powiatem Strzeleckim oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego  w Strzelcach Opolskich.Szczegóły w treści informacji.

• AgroLiga 2017

25 czerwca br. w Łosiowie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu AgroLiga2017. Wyróżnienie w kategorii "Rolnik indywidualny" otrzymali państwo Barbara i Norbert Jarosz z Ujazdu . W kategorii "Firma przetwórstwa rolno-spożywczego i usług rolniczych" II miejsce zajęła firma "Śląski Bifej" Krystian Staś. Laureatów dodatkowo nagrodził Starosta Strzelecki pan Józef Swaczyna. Gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów w pracy! Szczegóły w treści informacji.

• Święto Rodzin Zastępczych

Wczoraj na Górze Świętej Anny odbyło się Święto Rodzin Zastępczych. W uroczystości udział wzięli : Starosta Strzelecki pan Józef Swaczyna, Wicestarosta Strzelecki pan Janusz Żyłka, Członek Zarządu Powiatu pan Waldemar Gaida, Członek Zarządu Powiatu pan Kazimierz Kubal, Sekretarz Powiatu pani Ewelina Jelito oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu pan Stefan Szłapa.

• Spotkanie z konsul Niemiec

W czerwcu br. mija 25 lat od momentu, kiedy w Opolu otwarto oficjalne przedstawicielstwo dyplomatyczne Niemiec. Na ręce Pani Sabine Haake, pełniącej funkcję konsula od 2014 przekazali z tej okazji gratulacje Starosta Józef Swaczyna oraz Członek Zarządu Waldemar Gaida.