W sobotę, 20 października, Wydział Komunikacji i Transportu na stanowiskach związanych z rejestracją pojazdów oraz kasa będą czynne w godzinach od 9:00 do 13:00, a także będzie można skorzystać z porad Powiatowego Rzecznika Praw Konsumenta w tych samych godzinach************Godziny pracy Starostwa Powiatowego, kliknij TUTAJ

UCZEŃ STRZELECKIEGO LO ZWYCIĘZCĄ OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTW

Zakończyły się ogólnopolskie Mistrzostwa Polski Uczniów w Języku Angielskim „Langloo CUP”, organizowane on-line. W konkursie brali uczniowie z całego kraju, a zainteresowanie było tak duże, że przedłużono termin rejestracji.  Spośród wszystkich uczestników wymieniono 5 laureatów - na każdym z 5 poziomów nauki języka. W kategorii „intermediate” zwyciężył Marek Dziobak, uczeń klasy III w ZSO w Strzelcach Opolskich.

Zwycięzca w nagrodę otrzymał nagrody dla siebie - nowoczesny tablet oraz możliwość kontynuacji bezpłatnej nauki języka do końca roku szkolnego na platformie langloo.com. Dodatkowo Marek wygrał kursy językowe dla kolegów ze swojej szkoły. Markowi serdecznie gratulujemy, a wszystkich naszych uczniów zachęcamy do skorzystania z szansy, jaką ma tylko 5 szkół w całej Polsce!

Katarzyna Maciaszczyk-Paprotny