W sobotę, 20 października, Wydział Komunikacji i Transportu na stanowiskach związanych z rejestracją pojazdów oraz kasa będą czynne w godzinach od 9:00 do 13:00, a także będzie można skorzystać z porad Powiatowego Rzecznika Praw Konsumenta w tych samych godzinach************Godziny pracy Starostwa Powiatowego, kliknij TUTAJ

Roczna narada służbowa Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Op.

DSC_0924.jpeg

Właśnie trwa roczna narada  służbowa Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich. Podzcas narady zaprezentowane zostaną wyniki i zadania w pionie prewencyjnym, ruchu drogowym i kryminalnym Policji. W naradzie udział bierze Starosta Strzelecki Józef Swaczyna, a także burmistrzowie i wójtowie gmin Powiatu Strzeleckiego. Planowana jest także dyskusja na temat bezpieczeństwa lokalnego oraz diagnoza potrzeb i oczekiwań społecznych.