20.09.2017 do godziny 19.00 trwają zapisy na Biała Sobotę!********Godziny pracy Starostwa Powiatowego, kliknij TUTAJ

Kapituła już wybrała Najlepszy Produkt Powiatu Strzeleckiego!

DSC_0951.jpeg

23 lutego odbyło się posiedzienie Kapituły Konkursowej, która w poszczególnych czterech kategoriach wybrała zwycięski produkt lub usługę. Kapituła została powołana przez Zarząd Powiatu Strzeleckiego, a jej zadaniem jest rozpatrzenie zgłoszeń do konkursu na Najlepszy Produkt Powiatu Strzeleckiego 2014 oraz dokonanie wyboru najlepszego produktu w każdej z czterech kategorii: działalność produkcyjna, działalność usługowa, przetwórstwo rolno-spożywcze oraz usługi gastronomiczno-hotelarskie. Tegoroczna Kapituła pracowała w składzie:

Klaudia Kluczniok -  Dyrektor Biura Związku Rolników Śląskich
Marta Górka – Redaktor naczelna dwutygodnika „Powiat Strzelecki”
Aneta Rzepińska – Dyrektor Izby Gospodarczej „Śląsk”
Herbert Czaja – Prezes Zarządu Izby Rolniczej w Opolu
Józef Garbacz – Prezes Banku Spółdzielczego w Leśnicy
Dariusz Kajstura – Prezes Opolskiego Regionalnego Funduszu Poręczeń Kredytowych

Spośród 14 zgłoszonych produktów i usług, Kapituła wybrała 4 zwycięzców. Jednakże na wyniki pozostaje nam poczekać do uroczystej Gali Lauri, która odbędzie się pod koniec marca. Wówczas i sami zwycięzcy dowiedzą się, że są zwycięzcami.