Nieruchomości

• Ogłoszenie Zarządu Powiatu Strzeleckiego

W dniu 17 czerwca 2019 roku od godziny 9.00 w siedzibie Starostwa Strzeleckiego przy ulicy Jordanowskiej nr 2, w sali narad (II piętro) przeprowadzone zostaną drugie przetargi ustne nieograniczone w celu sprzedaży nieruchomości Powiatu Strzeleckiego, położonych w Leśnicy przy ulicy Dworcowej, niezabudowanych. W planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomości oznaczone są jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, symbol 7MN.

• Ogłoszenie

Zarząd Powiatu Strzeleckiego informuje że w dniu 1 marca 2019 roku od godziny 9oo w siedzibie Starostwa Strzeleckiego przy ulicy Jordanowskiej nr 2, w sali narad (II piętro) przeprowadzone będą pierwsze przetargi ustne nieograniczone w celu sprzedaży nieruchomości Powiatu Strzeleckiego.

• Ogłoszenie Zarządu Powiatu Strzeleckiego

W dniu 23 stycznia 2019 roku o godzinie 9:oo w siedzibie Starostwa Strzeleckiego przy ulicy Jordanowskiej nr 2, w sali narad (II piętro) odbędzie się trzeci przetarg ustny nieograniczony w celu sprzedaży nieruchomości Powiatu Strzeleckiego, położonej w Strzelcach Opolskich na Osiedlu Piastów Śląskich, gruntowej, oznaczonej numerem działki 5049/18 o powierzchni 0,0480 ha, arkusz mapy 15. W planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość oznaczona jest jako tereny zabudowy usługowej, symbol U21.

• UWAGA!

Informacja dotycząca nowych zasad przekształcenia prawa użytkowania wieczystego gruntów Skarbu Państwa z zabudową mieszkaniową, w prawo własności.

• Ogłoszenie Zarządu Powiatu Strzeleckiego

W dniu 29 sierpnia 2018 roku o godzinie 9oo w siedzibie Starostwa Strzeleckiego przy ulicy Jordanowskiej nr 2, w sali narad (II piętro) odbędzie się pierwszy przetarg ustny nieograniczony w celu sprzedaży nieruchomości Powiatu Strzeleckiego

• OGŁOSZENIE

Zarząd Powiatu Strzeleckiego informuje, że w dniu 31 lipca 2018 roku od godziny 9oo w siedzibie Starostwa Strzeleckiego przy ulicy Jordanowskiej nr 2 w Strzelcach Opolskich, w sali narad (II piętro) przeprowadzone będą drugie przetargi ustne nieograniczone w celu sprzedaży nieruchomości Powiatu Strzeleckiego, położonych w Leśnicy przy ulicy Dworcowej, niezabudowanych.

• Ogłoszenie

Zarząd Powiatu Strzeleckiego informuje, że 22 sierpnia br. od godziny 9:00 w siedzibie Starostwa Strzeleckiego (sala narad II piętro) przeprowadzone będą czwarte przetargi ustne nieograniczone w celu sprzedaży nieruchomości położonych w Leśnicy przy ul. Dworcowej. Szczegóły w treści informacji.

• OGŁOSZENIE

Zarząd Powiatu Strzeleckiego informuje, że 11 września 2017 r. o godzinie 9:00 w siedzibie Starostwa Strzeleckiego, w sali narad odbędzie się pierwszy przetarg ustny nieograniczony w celu sprzedaży nieruchomości Powiatu Strzeleckiego, położonej w Zawadzkiem przy ul. Opolskiej 2. Szczegóły w treści informacji.