powiat3.jpeg

 • EN
 • DE
 • CZ

Formularz zgłoszeniowy do udziału w Powiatowym Święcie Chleba w strefie dla osób z niepełnosprawnością, kliknij TUTAJ ***********Godziny pracy Starostwa Powiatowego, kliknij TUTAJ

wykaz nieruchomości powiatowych przeznaczonych do sprzedaży

 • OGŁOSZENIE

  Zarząd Powiatu Strzeleckiego informuje, że w dniu 31 lipca 2018 roku od godziny 9oo w siedzibie Starostwa Strzeleckiego przy ulicy Jordanowskiej nr 2 w Strzelcach Opolskich, w sali narad (II piętro) przeprowadzone będą drugie przetargi ustne nieograniczone w celu sprzedaży nieruchomości Powiatu Strzeleckiego, położonych w Leśnicy przy ulicy Dworcowej, niezabudowanych.

 • Ogłoszenie

  Zarząd Powiatu Strzeleckiego informuje, że 22 sierpnia br. od godziny 9:00 w siedzibie Starostwa Strzeleckiego (sala narad II piętro) przeprowadzone będą czwarte przetargi ustne nieograniczone w celu sprzedaży nieruchomości położonych w Leśnicy przy ul. Dworcowej. Szczegóły w treści informacji.

 • OGŁOSZENIE

  Zarząd Powiatu Strzeleckiego informuje, że 11 września 2017 r. o godzinie 9:00 w siedzibie Starostwa Strzeleckiego, w sali narad odbędzie się pierwszy przetarg ustny nieograniczony w celu sprzedaży nieruchomości Powiatu Strzeleckiego, położonej w Zawadzkiem przy ul. Opolskiej 2. Szczegóły w treści informacji.

 • Ogłoszenie

  Zarząd Powiatu Strzeleckiego ogłasza, że z zasobu nieruchomości powiatowych przeznaczono do sprzedaży nieruchomość w Zawadzkiem. Szczegóły w treści informacji.

 • Ogłoszenie

    Zarząd Powiatu Strzeleckiego informuje, że w dniu 23 czerwca 2017 roku od godziny 9oo w siedzibie Starostwa Strzeleckiego przy ulicy Jordanowskiej nr 2, w sali narad (II piętro) przeprowadzone będą trzecie przetargi ustne nieograniczone w celu sprzedaży nieruchomości Powiatu Strzeleckiego, położonych w Leśnicy przy ulicy Dworcowej, niezabudowanych. Szczegóły w treści informacji.

 • OGŁOSZENIE

  Zarządu Powiatu Strzeleckiego z dnia 7 listopada 2016 roku w sprawie sporządzenia wykazu nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży. Szczegóły w treści informacji.

 • OGŁOSZENIE

  Zarządu Powiatu Strzeleckiego z dnia 2 listopada 2016 roku w sprawie sporządzenia wykazu nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży. Szczegóły w treści informacji.

 • PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

  Zarząd Powiatu Strzeleckiego informuje, że w dniu 28 kwietnia 2016 roku o godzinie 9:00 w siedzibie Starostwa Strzeleckiego przy ul. Jordanowskiej nr 2, w  pokoju nr 104A odbędzie się trzeci przetarg ustny nieograniczony w celu sprzedaży nieruchomości Powiatu Strzeleckiego, położonej w Zawadzkiem przy ul. Opolskiej nr 2, zabudowanej dwoma budynkami byłej szkoły zawodowej zrealizowanymi w 1968 roku: dwukondygnacyjnym o pow. użytkowej 1219,35 m2 i  trzykondygnacyjnym o pow. użytkowej  2354,31 m2.

Na skróty