wykaz nieruchomości powiatowych przeznaczonych do sprzedaży

• Ogłoszenie

Zarząd Powiatu Strzeleckiego ogłasza, że z zasobu nieruchomości powiatowych przeznaczono do sprzedaży nieruchomość w Zawadzkiem. Szczegóły w treści informacji.

• Ogłoszenie

Zarząd Powiatu Strzeleckiego informuje, że w dniu 23 czerwca 2017 roku od godziny 9oo w siedzibie Starostwa Strzeleckiego przy ulicy Jordanowskiej nr 2, w sali narad (II piętro) przeprowadzone będą trzecie przetargi ustne nieograniczone w celu sprzedaży nieruchomości Powiatu Strzeleckiego, położonych w Leśnicy przy ulicy Dworcowej, niezabudowanych. Szczegóły w treści informacji.

• OGŁOSZENIE

Zarządu Powiatu Strzeleckiego z dnia 7 listopada 2016 roku w sprawie sporządzenia wykazu nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży. Szczegóły w treści informacji.

• OGŁOSZENIE

Zarządu Powiatu Strzeleckiego z dnia 2 listopada 2016 roku w sprawie sporządzenia wykazu nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży. Szczegóły w treści informacji.

• PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

Zarząd Powiatu Strzeleckiego informuje, że w dniu 28 kwietnia 2016 roku o godzinie 9:00 w siedzibie Starostwa Strzeleckiego przy ul. Jordanowskiej nr 2, w  pokoju nr 104A odbędzie się trzeci przetarg ustny nieograniczony w celu sprzedaży nieruchomości Powiatu Strzeleckiego, położonej w Zawadzkiem przy ul. Opolskiej nr 2, zabudowanej dwoma budynkami byłej szkoły zawodowej zrealizowanymi w 1968 roku: dwukondygnacyjnym o pow. użytkowej 1219,35 m2 i  trzykondygnacyjnym o pow. użytkowej  2354,31 m2.