ŚLĄSKIE BERANIE POD PATRONATEM STAROSTY STRZELECKIEGO

POD PATRONATEM STAROSTY STRZELECKIEGO JÓZEFA SWACZYNY

Wójt Gminy Izbicko oraz Dyrekcja Zespołu Szkół Gminy Izbicko Publicznej Szkoły Podstawowej im. Franciszka Myśliwca w Izbicku  zapraszają do udziału w XXII Wojewódzkim Konkursie Gawędziarskim „Śląskie Beranie”, który odbędzie 10.04.2015r. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych województwa opolskiego, a także zainteresowanych szkół województw ościennych- dolnośląskiego i śląskiego.

Równocześnie organizatorzy, podobnie jak w roku ubiegłym,  rozszerzają formułę konkursu o kategorię dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych, których szczególnie gorąco zapraszamy do uczestnictwa.

Osobą odpowiedzialną za  organizację XXII  Wojewódzkiego Konkursu Gawędziarskiego „Śląskie Beranie” oraz II Wojewódzkiego Konkursu Gawędziarskiego „Śląskie Beranie” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych jest Jolanta Lamm- tel. 77/4617284 lub 723045333.

Wszelkie sprawy związane z przebiegiem konkursów należy kierować na adres:

Zespół Szkół Gminy Izbicko Publiczna Szkoła Podstawowa im. F. Myśliwca w Izbicku,
ul 15 Grudnia 32, 47-180 Izbicko,
tel.: 77/4617284 lub 723045333;
e-mail: pspizbicko@wp.pl

Szczegóły znajdują się w regulaminach umieszczonych  na stronach:

PSP Izbicko: izbicko.zsgizbicko.pl, Urzędu Gminy Izbicko: www.izbicko.pl
oraz Kuratorium Oświaty w Opolu: www.kuratorium.opole.pl (zakładka: konkursy tematyczne).