W sobotę, 20 października, Wydział Komunikacji i Transportu na stanowiskach związanych z rejestracją pojazdów oraz kasa będą czynne w godzinach od 9:00 do 13:00, a także będzie można skorzystać z porad Powiatowego Rzecznika Praw Konsumenta w tych samych godzinach************Godziny pracy Starostwa Powiatowego, kliknij TUTAJ

MARSZ PO ZDROWIE NA WYSPĘ BOLKO W OPOLU

Marsz po zdrowie to nie tylko dobrze brzmiące hasło. To także nazwa imprezy prozdrowotnej organizowanej od 2011 roku przez Urząd Marszałkowski Woj. Opolskiego i Towarzystwo Walki z Kalectwem.
W „pięknych okolicznościach przyrody”, właśnie na wyspie Bolko w Opolu, 20 czerwca br. będzie można wziąć udział nie tylko w 4-kilometrowym marszu (i sprawdzić swoją kondycję), ale też obejrzeć pokazy tai-chi, ratownictwa medycznego czy poznać zasady zdrowego odżywiania (i spróbować zdrowych potraw).
To tylko niektóre z atrakcji czekających na wyspie na tych, którzy w tę sobotę zamierzają poświęcić trochę czasu samym sobie. Przecież już starożytni mawiali „w zdrowym ciele zdrowy duch”!

Impreza zaczyna się o godz. 11.15 i trwać będzie do godz. 17.00