20.09.2017 do godziny 19.00 trwają zapisy na Biała Sobotę!********Godziny pracy Starostwa Powiatowego, kliknij TUTAJ

VIII MIĘDZYDIECEZJALNY TURNIEJ O PUCHAR ŚW. JACKA

Piłkarska Liga Mistrzów św. Jacka” – pod takim hasłem odbywał się w czwartek 18 czerwca na obiekcie sportowym Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Strzelcach Opolskich – VIII Międzydiecezjalny Turniej o Puchar św. Jacka.Główny cel, który przyświeca turniejowi to promocja rywalizacji w duchu „fair play”, wolnej od wulgaryzmów i agresji boiskowej, oraz integracja dzieci i młodzieży z diecezji, którym patronuje św. Jacek. Piękną ceremonię otwarcia Turnieju św. Jacka przygotowaną przez nauczycieli i uczniów CKZiU, jak również ceremonię wręczania nagród uświetnili liczni zaproszeni gości m.in. Wicestarosta Strzelecki Pan Janusz Żyłka oraz Członek Zarządu Powiatu Strzeleckiego Pan Waldemar Gaida.
Poniżej krótka fotorelacja.

_DSC0324.jpeg