Godziny pracy Strzeleckiego Starostwa. Więcej informacji TUTAJ

KONSULTACJE W SPRAWIE Koncepcji budowy zintegrowanej sieci tras i ścieżek rowerowych, biegowych, szlaków kajakowych i jazdy konnej w Subregionie Kędzierzyńsko-Kozielskim

Zapraszamy mieszkańców na spotkania konsultacyjne w sprawie projektu Koncepcji budowy zintegrowanej sieci tras i ścieżek rowerowych, biegowych, szlaków kajakowych i jazdy konnej w Subregionie Kędzierzyńsko-Kozielskim, podczas którego wykonawca koncepcji przedstawi propozycję przebiegu zintegrowanej sieci dróg, tras, szlaków i ścieżek subregionu kędzierzyńsko-kozielskiego.
W ramach konsultacji społecznych odbędą się dwa spotkania:

•  7 lipca 2015 roku o godzinie 16:00 w Urzędzie Miejskim w Strzelcach Opolskich, 47-100 Strzelce Opolskie, Plac Myśliwca 1, sala Rady Miejskiej, I piętro
  •  8 lipca 2015 roku o godzinie 16:00 w Urzędzie Miasta Kędzierzyn-Koźle, 47-200 Kędzierzyn-Koźle, ul. Piramowicza 32, sala 229, I piętro

Zapraszamy do zapoznania się z opracowanymi przez wykonawcę mapami, które dostępne są pod poniższym linkiem:

Szczegóły spotkań znajdą Państwo w załączniku poniżej:
[informacje o spotkaniu]