20.09.2017 do godziny 19.00 trwają zapisy na Biała Sobotę!********Godziny pracy Starostwa Powiatowego, kliknij TUTAJ

Spotkanie informacyjne dla potencjalnych beneficjentów

W związku z planowanym na przełomie września i października naborem wniosków

Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym
Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 we współpracy
z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Opolu

ZAPRASZA NA

Spotkanie informacyjne dla potencjalnych beneficjentów
 działania 8.2 Włączenie społeczne w ramach RPO WO 2014-2020

Spotkania informacyjne odbędą się w dwóch terminach:

- 25 sierpnia 2015 r. (wtorek) o godz. 10:00
- 27 sierpnia 2015 r. (czwartek) o godz. 10.00

w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego – Centrum Szkoleniowo – Konferencyjne „Ostrówek”, ul. Piastowska 14, sala im. Znaku Rodła (sala nr 7).

W celu zgłoszenia chęci udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

- spotkanie 25 sierpnia 2015 r. LINK DO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

- spotkanie 27 sierpnia 2015 r. LINK DO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy
o zgłaszanie się tylko osób zainteresowanych złożeniem wniosku w ramach tego działania.

Na każdą grupę szkoleniową obowiązuje limit 20 miejsc. Jednocześnie prosimy o zgłoszenie tylko jednej osoby z każdej instytucji.

Na spotkaniu przedstawione zostaną informacje dot. generatora wniosków oraz wniosku
o dofinansowanie projektu. Po zakończeniu spotkania zapraszamy na indywidualne konsultacje.

W razie pytań prosimy o kontakt z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Opolu, pod numerem telefonu: 77/44-04-720,721,722 bądź adresem mailowym: info@opolskie.pl

Zapraszamy serdecznie!