W sobotę, 20 października, Wydział Komunikacji i Transportu na stanowiskach związanych z rejestracją pojazdów oraz kasa będą czynne w godzinach od 9:00 do 13:00, a także będzie można skorzystać z porad Powiatowego Rzecznika Praw Konsumenta w tych samych godzinach************Godziny pracy Starostwa Powiatowego, kliknij TUTAJ

BIAŁA SOBOTA PO RAZ TRZECI - 17.10.2015

17 października w naszym powiecie odbędzie się już po raz trzeci Biała Sobota, na której będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji lekarskich.
Zapisy odbędą się 29 września (wtorek) od godziny 8:00 do wyczerpania miejsc w Sali Narad Starostwa Strzeleckiego.
Dodatkowo będzie można skorzystać z badania słuchu, jak również dokonać pomiaru stężenia tlenku węgla w wydychanym powietrzu, ciśnienia tętniczego krwi, poziomu glukozy we krwi, wskaźnika masy ciała oraz tkanki tłuszczowej.
Serdecznie zapraszamy !