W sobotę, 20 października, Wydział Komunikacji i Transportu na stanowiskach związanych z rejestracją pojazdów oraz kasa będą czynne w godzinach od 9:00 do 13:00, a także będzie można skorzystać z porad Powiatowego Rzecznika Praw Konsumenta w tych samych godzinach************Godziny pracy Starostwa Powiatowego, kliknij TUTAJ

Powiatowe Święto Chleba - 27 września

Zarząd Powiatu Strzeleckiego oraz Powiatowe Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich serdecznie zapraszają 27 września do Parku Miejskiego na Powiatowe Święto Chleba. Tegoroczna impreza odbędzie się w klimacie góralskim. Dobry humor i zabawę zapewnią: Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów, Jesika, Freaky Boys, kapela Jaworowe Skrzypce oraz Stanisław Karpiel-Bułecka z zespołem Future Folk. Szczegóły na plakacie poniżej.
PLAKATA ŚWIĘTO CHLEBA.jpeg