W sobotę, 20 października, Wydział Komunikacji i Transportu na stanowiskach związanych z rejestracją pojazdów oraz kasa będą czynne w godzinach od 9:00 do 13:00, a także będzie można skorzystać z porad Powiatowego Rzecznika Praw Konsumenta w tych samych godzinach************Godziny pracy Starostwa Powiatowego, kliknij TUTAJ

MAŁA AKADEMIA RODZICÓW I BRZUSZKÓW - 16 PAŹDZIERNIKA

16 października o godzinie 17:00 serdecznie zapraszamy przyszłych rodziców i rodziców małych dzieci do Powiatowego Centrum Kultury na MAŁĄ AKADEMIĘ RODZICÓW I BRZUSZKÓW. Na wszystkich uczestników czeka zdrowy poczęstunek, upominki, także nikt nie wyjdzie pustymi rękoma. Będzie można również zapoznać się z najnowszą ofertą artykułów niezbędnych w pierwszych latach życia dziecka, a także z materiałami edukacyjnymi. Wstęp wolny!

ulotka_A6_awers.jpeg