W sobotę, 20 października, Wydział Komunikacji i Transportu na stanowiskach związanych z rejestracją pojazdów oraz kasa będą czynne w godzinach od 9:00 do 13:00, a także będzie można skorzystać z porad Powiatowego Rzecznika Praw Konsumenta w tych samych godzinach************Godziny pracy Starostwa Powiatowego, kliknij TUTAJ

JUŻ JUTRO MAŁA AKADEMIA RODZICÓW I BRZUSZKÓW

Już dzisiaj MAŁA AKADEMIA RODZICÓW I BRZUSZKÓW, a na niej specjalnie dla Was znana z telewizji położna Pani Ewa Janiuk oraz inne położne. Na wszystkich uczestników czeka zdrowy poczęstunek, upominki, także nikt nie wyjdzie pustymi rękoma. Będzie można również zapoznać się z najnowszą ofertą artykułów niezbędnych w pierwszych latach życia dziecka, a także z materiałami edukacyjnymi. Serdecznie zapraszamy 16 października (piątek) godzina 17:00 Powiatowe Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich, ul. Dworcowa 23.
WSTĘP WOLNY!

ulotka_A6_awers.jpeg