W sobotę, 20 października, Wydział Komunikacji i Transportu na stanowiskach związanych z rejestracją pojazdów oraz kasa będą czynne w godzinach od 9:00 do 13:00, a także będzie można skorzystać z porad Powiatowego Rzecznika Praw Konsumenta w tych samych godzinach************Godziny pracy Starostwa Powiatowego, kliknij TUTAJ

KONKURS KARTEK ŚWIĄTECZNYCH - Kadłub 2015

W środę 9 grudnia br. odbył się kolejny finał Wojewódzkiego Konkursu „ Kartek Świątecznych – Bożonarodzeniowych Dzieci Specjalnej Troski – Kadłub 2015”, którego organizatorem jest Zespół Szkół Specjalnych przy DPS w Kadłubie. W konkursie wzięli udział uczniowie z 10 placówek specjalnych z województwa opolskiego. Uroczystość została rozpoczęta Jasełkami przygotowanymi przez uczniów ZSS przy DPS i wychowanków DPS w Kadłubie. Przybyłym uczestnikom nagrody i dyplomy wręczał Wicestarosta Strzelecki pan Janusz Żyłka oraz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Strzelcach Opolskich pani Barbara Kemska-Guga. Kartki można podziwiać w holu Starostwa Powiatowego.

DSC_8150.jpeg

DSC_8164.jpeg