CKZIU "Szkoła zawodowa najwyższej jakości"

Dobra praktyka zgłoszona przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich zwyciężyła w konkursie, szkoła uzyskała tytuł laureata oraz otrzymała pamiątkową statuetkę i nagrodę rzeczową w postaci notebooka. W uroczystości udział wziął Waldemar Gaida – Członek Zarządu Powiatu Strzeleckiego oraz zespół kierowniczy Halina Kajstura, Adriana Kraik, Mirosława Stańczak oraz Zbigniew Wróbel. Dyrektor CKZiU w ramach gali  zaprezentowała zwycięskie działania podejmowane przez szkołę zapewniające wysoką jakość jej pracy w zakresie planowania rozwoju szkoły. Praktyka zostanie ujęta również w międzynarodowym Katalogu Dobrych Praktyk projektu ESQA. Dodatkowo szkoła uzyskała również tytuł dla drugiej zgłoszonej praktyki w zakresie wdrażania programów nauczania.
Żródło: CKZiU w Strzelcach Opolskich.

DSC04523.jpeg

DSC04514.jpeg