NGO aktualności

• WYNIKI KONSULTACJI

Projektu „Rocznego programu współpracy Powiatu Strzeleckiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w roku 2021”

• KONSULATCJE ROCZNEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY POWIATU Z NGO W ROKU 2021

Na podstawie Uchwały Zarządu Powiatu Strzeleckiego nr 343/2020 z dnia 2 listopada 2020 roku ogłasza się konsultacje dla organizacji pozarządowych w sprawie projektu „Rocznego programu współpracy Powiatu Strzeleckiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w roku 2021”. Konsultacje trwać będą od dnia 05.11.2020r. do dnia 10.11.2020r.

• Ogłoszenie Zarządu Powiatu Strzeleckiego

o naborze na członków komisji konkursowej opiniującej oferty złożone w otwartym konkursie ofert na prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy  prawnej lub punktu świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie Powiatu Strzeleckiego w 2021 r.

• Dotacje do 8500 zł na działania z młodzieżą czekają!

Rusza nabór wniosków w Regionalnym Konkursie Grantowym Programu Równać Szanse 2020! Od 4 sierpnia lokalne organizacje pozarządowe, domy kultury i biblioteki oraz nieformalne grupy dorosłych z małych miejscowości mogą składać wnioski o dotację do 8 500 zł na półroczne działania z młodzieżą!