Powiat Strzelecki otrzymał 40 sadzonek czereśni w ramach projektu pn. “Bioróżnorodność Opolszczyzny - skarbem dziedzictwa przyrodniczego”. Projekt dotyczy zakładania sadów z tradycyjnymi odmianami drzew owocowych oraz zadrzewień przydrożnych - jednorzędowych szpalerów drzew owocowych. Nasz powiat słynie z pięknie kwitnących wiosną alei czereśniowych, a 40 nowych sadzonek rośnie teraz w ciągu drogi powiatowej na trasie Olszowa-Zimna Wódka.
Na skróty
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego z Programu
Operacyjnego Kapitał Ludzki, na lata 2007-2013
DOSKONALENIE JST W PROCESIE SAMOOCENY CAF