powiat3.jpeg

Powiat Strzelecki
  • EN
  • DE
  • CZ

Prezes zarządu ZAKSY – Sebastian Świderski w CKZiU

W ostatni dzień listopada uczniowie CKZiU w Strzelcach Opolskich zamiast tradycyjnego lania wosku spędzili ten czas w duchu sportowej rywalizacji.

             Dzień rozpoczął się od rozgrywek siatkarskich pomiędzy pięcioma drużynami dziewcząt ze szkół gimnazjalnych i szkół średnich.

            W spotkaniu wzięły udział zawodniczki z ZSO Strzelce Opolskie, ZSP Zawadzkie, gimnazjalistki z PSP nr 1 w Strzelcach Opolskich, gimnazjalistki z PSP w Ujeździe oraz uczennice CKZiU Strzelce Op.

            Na pierwszym miejscu uplasowały się reprezentantki naszej szkoły, na drugim strzeleckie gimnazjalistki, na trzecim dwie drużyny z Ujazdu i ZSO Strzelce Opolskie i na czwartym Zawadzkie.

            Po pełnym emocji turnieju odbył się trening, który przeprowadził trener ZAKSY Strzelce Opolskie - Roland Dembończyk.

            Uczniowie zapoznali się z ciekawymi formami treningu.

            Uwieńczeniem i zarazem największą niespodzianką dla fanów piłki siatkowej było spotkanie z byłym siatkarzem, trenerem ZAKSY Kędzierzyn – Koźle a obecnie prezesem zarządu ZAKSY – Sebastianem Świderskim.

            Uczniowie mieli okazję by zadać pytania swojemu idolowi i z tej okazji skorzystali. Prezes opowiedział m.in. o typowym dniu siatkarza, w jaki sposób spędza wolny czas i o swoich przeżyciach związanych z występami w reprezentacji Polski.  

            Organizatorami „Andrzejek na sportowo” byli: Andrzej Porębny, Kamila Fait, Małgorzata Kirstein. Salę przygotowali: Izabela Koziołek i Bogusław Furman. Poczęstunek dla gości przygotowała Małgorzata Tacica.

                                                                                                           Izabela Koziołek

 

 

Fotorelacja: https://www.facebook.com/starostwostrzeleckie/photos/pcb.1627360033986747/1627358037320280/?type=3&theater

Na skróty