• Wstrzymanie szczepień obowiązkowych w ramach Programu Szczepień Ochronnych

Uwzględniając ogłoszenie na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 Minister Zdrowia oraz Główny Inspektor Sanitarny wraz z konsultantami krajowymi w dziedzinie epidemiologii, medycyny rodzinnej, neonatologii i pediatrii rekomendują odroczenie szczepień obowiązkowych w ramach Programu Szczepień Ochronnych u dzieci, na 30 dni od wydania komunikatu, tj. do 18 kwietnia 2020 r.

• Informacja

Ze względu na niepewną sytuację ekonomiczną w kraju związaną ze skutkami pandemii, Zarząd Powiatu Strzeleckiego postanowił czasowo, tj. do dnia 30. czerwca 2020 nie udzielać wsparcia o charakterze promocyjnym organizacjom społecznym i pozarządowym.

• Już jest ''Gazeta Powiat Strzelecki''

Żywo interesujesz się sprawami Powiatu Strzeleckiego? Chciałbyś wiedzieć co słychać w poszczególnych jednostkach powiatowych? Lubisz czytać o sprawach naszej lokalnej społeczności? Nie lubisz reklam w gazecie, które zajmują prawie każde wolne miejsce?