powiat3.jpeg

  • EN
  • DE
  • CZ

Godziny pracy Starostwa Powiatowego, kliknij TUTAJ

GALA LAURI 2018

Jubileuszowa Gala Lauri 2018 jest już za nami. Już od 15 lat Zarząd Powiatu Strzeleckiego organizuje uroczystą galę, podczas której nagradza się uczniów, nauczycieli oraz firmy z terenu naszego powiatu. 17 marca br. w Powiatowym Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich odbyła się uroczysta Gala Lauri podczas, której wręczono nagrody w konkursach Najlepszy Uczeń Powiatu 2017, Nauczyciel Roku 2017. W tym roku po raz drugi wręczono nagrodę w konkursie Poznaj Moją Nową Firmę 2016/2017.

Kapituła Konkursu na Najlepszego Ucznia Powiatu Strzeleckiego wybrała:

- KATEGORIA „NAJLEPSZY UCZEŃ - BEZ BARIER” - NATALIA MOSOŃ z Zespołu Szkół Specjalnych przy DPS w Zawadzkiem,

HEXA7014.jpeg


- KATEGORIA „NAJLEPSZY UCZEŃ SZKOŁY PODSTAWOWEJ” - MICHAŁ LOŃSKI z Publicznej Szkoły Podstawowej w Zawadzkiem,

HEXA7041.jpeg


- KATEGORIA „NAJLEPSZY UCZEŃ GIMNAZJUM” - MARCIN BERTRAM z Publicznego Gimnazjum Dwujęzyczneg w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Strzelcach Opolskich,

HEXA7086.jpeg


- KATEGORIA „NAJLEPSZY UCZEŃ SZKOŁY PONADGIMNAZJALNEJ” - DOMINIKA WĄTROBA z Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Strzelcach Opolskich,

HEXA7140.jpeg


- KATEGORIA „NAJLEPSZY UCZEŃ – MISTRZ W ZAWODZIE” - DARIUSZ KAMPA z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich.

HEXA7162.jpeg

 

Nauczycielem Roku został pan Krzysztof Kalisz z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ze Strzelec Opolskich.

HEXA7221.jpeg

 

Najwięcej Waszych głosów w konkursie dla nowo powstałych firm pn. "Poznaj Moją Nową Firme" - edycja 2016/2017 zdobył Dream Team ze Strzelec Opolskich!

HEXA7260.jpeg

 

Ponadto z przyjemnością informujemy, że 49 CALOWY TELEWIZOR marki PHILIPS ufundowany przez Zarząd Powiatu Strzeleckiego dla głosujących w konkursie "Poznaj Moja Nową Firmę" wygrała Pani Renata Łysoń z Ujazdu.

HEXA7269.jpeg

 

A tu zapraszamy na fotorelację

 

 

 

 

Na skróty