powiat3.jpeg

Powiat Strzelecki
  • EN
  • DE
  • CZ

GALA LAURI 2018

Jubileuszowa Gala Lauri 2018 jest już za nami. Już od 15 lat Zarząd Powiatu Strzeleckiego organizuje uroczystą galę, podczas której nagradza się uczniów, nauczycieli oraz firmy z terenu naszego powiatu. 17 marca br. w Powiatowym Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich odbyła się uroczysta Gala Lauri podczas, której wręczono nagrody w konkursach Najlepszy Uczeń Powiatu 2017, Nauczyciel Roku 2017. W tym roku po raz drugi wręczono nagrodę w konkursie Poznaj Moją Nową Firmę 2016/2017.

Kapituła Konkursu na Najlepszego Ucznia Powiatu Strzeleckiego wybrała:

- KATEGORIA „NAJLEPSZY UCZEŃ - BEZ BARIER” - NATALIA MOSOŃ z Zespołu Szkół Specjalnych przy DPS w Zawadzkiem,

HEXA7014.jpeg


- KATEGORIA „NAJLEPSZY UCZEŃ SZKOŁY PODSTAWOWEJ” - MICHAŁ LOŃSKI z Publicznej Szkoły Podstawowej w Zawadzkiem,

HEXA7041.jpeg


- KATEGORIA „NAJLEPSZY UCZEŃ GIMNAZJUM” - MARCIN BERTRAM z Publicznego Gimnazjum Dwujęzyczneg w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Strzelcach Opolskich,

HEXA7086.jpeg


- KATEGORIA „NAJLEPSZY UCZEŃ SZKOŁY PONADGIMNAZJALNEJ” - DOMINIKA WĄTROBA z Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Strzelcach Opolskich,

HEXA7140.jpeg


- KATEGORIA „NAJLEPSZY UCZEŃ – MISTRZ W ZAWODZIE” - DARIUSZ KAMPA z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich.

HEXA7162.jpeg

 

Nauczycielem Roku został pan Krzysztof Kalisz z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ze Strzelec Opolskich.

HEXA7221.jpeg

 

Najwięcej Waszych głosów w konkursie dla nowo powstałych firm pn. "Poznaj Moją Nową Firme" - edycja 2016/2017 zdobył Dream Team ze Strzelec Opolskich!

HEXA7260.jpeg

 

Ponadto z przyjemnością informujemy, że 49 CALOWY TELEWIZOR marki PHILIPS ufundowany przez Zarząd Powiatu Strzeleckiego dla głosujących w konkursie "Poznaj Moja Nową Firmę" wygrała Pani Renata Łysoń z Ujazdu.

HEXA7269.jpeg

 

A tu zapraszamy na fotorelację

 

 

 

 

Na skróty