powiat3.jpeg

Powiat Strzelecki
  • EN
  • DE
  • CZ

Znam Powiat Strzelecki - zapraszamy do udziału w konkursie!

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konkursie pn. "Znam Powiat Strzelecki". Każdy pełnoletni mieszkaniec powiatu może sprawdzić swoją wiedzę na temat naszego powiatu. Pytania są różne - z wielu dziedzin - ale ich wspólnym mianownikiem jest znajomość powiatu strzeleckiego. Konkurs wpisuje się w 15-lecie samorządowego dwutygodnika "Powiat Strzelecki". Nagrody w konkursie ufundowali hojni Darczyńcy!

To konkurs dla dorosłych pt. „Znam Powiat Strzelecki”, związany z historią. Pytania publikujemy na stronie 8 najnowszego wydania "Powiatu Strzeleckiego". Prawidłowa odpowiedź  kryje się w jednym z podpunktów. Do Was, Drodzy Czytelnicy, będzie  należało wybranie tego właściwego. Podpowiedzi (choć nie wszystkie) można znaleźć w numerach naszego dwutygodnika z roku 2016 i 2017,  wydanych przed Świętem Chleba w obydwu latach. Potem konieczne  jest wycięcie strony z zaznaczonymi odpowiedziami (lub wydruk z elektronicznego wydania gazety ) i oczywiście wypełnioną Kartą zgłoszenia.

Odpowiedzi należy przesłać do dnia 11 grudnia br. na adres:

Starostwo Strzelecki, ul. Jordanowska 2,
47-100 Strzelce Opolskie
lub wrzucić do urny ustawionej w holu starostwa na parterze albo przynieść do pok. 310 na 3 piętrze starostwa.

Nagrody dla najlepszych: kosze wędlin, zestaw fajerwerków, bilety wstępu do JuraParku w Krasiejowie dla 3-osobowej rodziny. Jako nagrody mamy też: bony do miejscowych restauracji dla par, bilety wstępu dla dwóch par na Koncert Walentynkowy do Powiatowego Centrum Kultury, bony do salonu fryzjerskiego dla pań i panów, tradycyjne przysmaki od lokalnych przedsiębiorców i inne świąteczne upominki, a na lato – bony upominkowe na spływy kajakowe Doliną Małej Panwi!

 

REGULAMIN KONKURSU

 

 

Na skróty