powiat3.jpeg

  • EN
  • DE
  • CZ

Godziny pracy Starostwa Powiatowego, kliknij TUTAJ

KONKURS KARTEK ŚWIĄTECZNYCH BOŻONARODZENIOWYCH 2019 ROZSTRZYGNIĘTY

5 grudnia Zespole Szkół Specjalnych w Kadłubie odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Kartek Świątecznych Bożonarodzeniowych, który rozpoczął się pięknym spektaklem Jasełek przygotowanych przez uczniów szkoły pod kierunkiem s. Haliny Padoł.

W tym roku w konkursie wzięli udział uczniowie z 12 szkół województwa opolskiego: Zespołu Szkół Specjalnych w Opolu, Krapkowicach, Brzegu i Kadłubie, Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Głogówku, Kluczborku, Uszycach, Grodkowie,  Prudniku, Głubczycach oraz Zespołu Placówek Oświatowych w Leśnicy i Zespołu Placówek Edukacyjnych w Dobrodzieniu. Nadesłano 197 prac, do udziały w konkursie zakwalifikowano 194 kartki, ponieważ 3 kartki nie zostały wykonane w odpowiednim formacie. Komisja oceniająca w składzie: Mirosława Stańczak – Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Strzelcach Opolskich, Jolanta Wojtaszak – Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych przy DPS w Kadłubie oraz Elina Bukina – nauczyciel ZSS w Kadłubie i Agnieszka Rużycka-Rączkowska – psycholog Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Strzelcach Opolskich miała niełatwe zadanie, ponieważ wszystkie kartki były piękne i widać ogrom pracy i serca włożony w ich wykonanie.

Wyłoniono 9 nagród  głównych i 44 wyróżnienia, które przyznano w poszczególnych etapach edukacyjnych:

Szkoła podstawowa klasy I-III: I miejsce – Julia Płonka Kluczbork, II miejsce – Ksawery Pelc Grodków, III miejsce –  Patryk Chmielewski Kluczbork oraz 8 wyróżnień: Daniel Ostenda Kluczbork, Dominik Suder Kadłub, Natalia Motylińska Krapkowice, Daniel Dąbrowski Kadłub, Jakub Anioł Krapkowice, Tomasz Kusiek Krapkowice, Adrian Krocz Brzeg, Dominik Dygan Krapkowice

Szkoła podstawowa klasy IV- VIII: I miejsce – Mikołaj Targosz Kluczbork, II miejsce – Anna Rożniatowska Opole,III miejsce – Dominik Langner Prudnik i 20 wyróżnień: Daria Mazur Kluczbork, Patryk Partyka Leśnica, Vanessa Strzys Opole, Oliwia Nowak Uszyce, Joanna Sławęta Grodków, Angelika Żołnierowska Grodków, Aleksander Moroz Prudnik, Kinga Filipowska Grodków Michał Sypniewski Uszyce, Łukasz Michałek Kadłub, Kamil Smędzik Uszyce, Mateusz Kaczmarzyk Kluczbork, Kewin Bunk Krapkowice, Patryk Dziwiński Kluczbork, Patryk Langner Prudnik, Piotr Moczia Opole, Zofia Duraj Grodków, Krystian Boratyński Uszyce, Mateusz Pach Opole, Patryk Bernaś Głogówek

Szkoła przysposabiająca do pracy: I miejsce – Dawid Krzemiński Kluczbork, II miejsce – Jacek Kardas Kluczbork,  III miejsce – Kamila Uzdrz, ychowska Kluczbork i 16 wyróżnień: Piotr Sadzik Prudnik, Radosław Bochenek Prudnik, Angelika Rawska Kadłub, Dawid Żydczyk Grodków, Katarzyna Dziuba Kluczbork, Patryk Koszek Głogówek, Kamil Mochnik Kadłub, Michael Sawoń Kadłub, Monika Harkawy Głogówek, Martyna Kulpińska Kluczbork, Krzysztof Wieczorek Opole, Piotr Sowa Dobrodzień, Maciej Gamura Opole, Jakub Mańturz Głubczyce, Patryk Sojka Kadłub, Adrian Janot Kluczbork

Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

DSC_5602.jpeg

 

 

 

 

 

 

Na skróty