Pod patronatem Starosty Strzeleckiego „Rodzinne kibicowanie Fair Play”

W piątek 21 lutego w godzinach od 16:00 do 21:00 w Hali Sportowej przy ul. Kozielskiej 34 w Strzelcach Opolskich zostanie rozegrany VIII Turniej Piłkarski o Puchar Księdza Prałata Zygmunta Lubienieckiego. Wystąpią w nim drużyny księży z diecezji: Częstochowskiej i Opolskiej oraz Katecheci Diecezji Opolskiej, a także zespoły Policjantów, Samorządowców i Nauczycieli, oraz Służby Więziennej ze Strzelec Opolskich.

Turniej jest organizowany pod hasłem: „Rodzinne kibicowanie Fair Play”. Tradycyjnie od godziny 18:00 w przerwach między meczami przygotowano dla kibicujących rodzin wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, m.in. vouchery na zestawy meblowe, kursy prawa jazdy, tygodniowy pobyt  w sanatorium „Skowronek” w Głuchołazach, rodzinny weekend w ośrodku „Rybak” w Głębinowie, kolacje rodzinne, spływy kajakowe, sprzęt sportowy i wiele innych nagród.

Wstęp wolny!

rodzinne-kibicowanie2020 (2).jpeg