Obrady kapituły w konkursie „Najlepszy Uczeń Powiatu Strzeleckiego” i „Nauczyciel Roku Powiatu Strzeleckiego”

Niełatwe zadanie miała kapituła konkursu na "Najlepszego Ucznia Powiatu Strzeleckiego" oraz "Nauczyciela Roku Powiatu Strzeleckiego", która 25 lutego oceniała wnioski zgłoszone przez dyrektorów szkół z terenu naszego powiatu. W jej składzie znaleźli się: Wicestarosta Strzelecki Waldemar Gaida,  Dyrektor Regionalnego Zespołu Placówek Wsparcia Edukacji Lesław Tomczak, Opolski Kurator Oświaty Michał Siek, Przewodnicząca Komisji Edukacji Edyta Bem, Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Kultury Fizycznej i Turystyki Ewa Pinkawa.

O zwycięstwo rywalizowało 25 uczniów w pięciu kategoriach:

- „Najlepszy Uczeń Szkoły Podstawowej”,

- „Najlepszy Uczeń Gimnazjum”,

- „Najlepszy Uczeń Szkoły Ponadgimnazjalnej”,

- „Najlepszy Uczeń - Bez Barier”,

- „Najlepszy Uczeń - Mistrz w Zawodzie”.

Sześciu nauczycieli w kategorii "Nauczyciela Roku Powiatu Strzeleckiego"

Nazwiska zwycięzców w danej kategorii poznamy 21 marca podczas uroczystej Gali Lauri.

P1050016.jpeg