Ważny komunikat Centrum Terapii i Profilaktyki w Strzelcach Op.

Ważny komunikat !!!

W związku z wprowadzeniem z dniem 13 marca 2020 stanu zagrożenia epidemicznego, Ministerstwo Zdrowia zaleca działania i ograniczenia w funkcjonowaniu placówek terapeutycznych mające na celu zmniejszenia skali potencjalnych zarażeń.

Centrum Terapii i Profilaktyki od dnia 16 marca do odwołania jest zamknięte.

Prosimy o to, aby załatwiać wszystkie możliwe sprawy z rejestracją Centrum Terapii i Profilaktyki ( terminy, zaświadczenia, przedłużenie recept u osób będących w trakcie leczenia psychiatrycznego po wcześniejszym zgłoszeniu kodu recepty ) przy użyciu systemów teleinformatycznych lub systemów łączności: telefon, mail, WhatsApp itp.

UWAGA !!!

W obecnej sytuacji kryzysowej Personel Centrum Terapii i Profilaktyki zapewnia Pacjentom oraz wszystkim potrzebującym dostęp do bezpłatnych, telefonicznych porad psychologicznych w ramach dyżurów interwencji kryzysowej ( osoby samotne, objęte kwarantanną, zarażone i inne, które nie radzą sobie ze stresem i potrzebują wsparcia).

Kontakt telefoniczny : 77 5500117 lub 512 941 431

Pn. Śr. w godz. 12 00 - 16 00