powiat3.jpeg

Powiat Strzelecki
  • EN
  • DE
  • CZ

Jako partner zapraszamy do udziału w projekcie młodzieżowym pt. ,,WOW TV nadaje"

W Powiatowym Centrum Kultury już wkrótce powstanie młodzieżowa telewizja internetowa- WOW TV w ramach programu ,,Równać Szanse 2020” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Uczestników projektu czeka prawdziwa przygoda z mediami w tle. Młodzi ludzie będą mieli okazję uczestniczyć w warsztatach dziennikarskich i warsztatach montowania filmów, a to wszystko po to, by wypromować, stworzyć i poprowadzić  własną telewizję, tworzoną przez młodzież dla młodzieży. Uczestnicy będą  mogli poznać warsztat dziennikarza od podszewki podczas wizyty w siedzibie Radia Opole.

Podczas trwania projektu młodzież wcieli się w role prezenterów telewizyjnych, reporterów, grafików, montażystów oraz  specjalistów od marketingu i samodzielnie zbuduje studio telewizyjne. Nie zabraknie okazji, by wystąpić przed kamerą, przeprowadzić wywiad czy napisać artykuł. Młodzież stworzy także samodzielnie  reportaż o powstaniu telewizji, który zaprezentujemy szerszej publiczności.

Przewidzieliśmy też  świętowanie zakończenia projektu  wspólną wizytą w kinie. Udział w  półrocznym projekcie jest bezpłatny. Na zgłoszenia zainteresowanych  w wieku 13-19 lat  czekamy do 12.02 pod numerem tel. 77 412 30 13.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 19.02.2021 r. w Powiatowym Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich ( stacjonarnie lub online- zależnie od aktualnej sytuacji epidemicznej oraz obowiązujących obostrzeń)

plakat www WOW.png

Na skróty