Powiat Strzelecki

1% dla organizacji z naszego powiatu

Podatnicy mają możliwość przekazania 1% swojego podatku z deklaracji rocznej PIT na rzecz dowolnie wybranej organizacji pożytku publicznego.  Samodzielnie  wybieramy, na jaką organizację przekazana zostanie kwota pochodząca z naszego zeznania rocznego. Co ważne przekazując 1% z własnego PIT nie tracimy ani złotówki , bo przekazujemy kwotę, która i tak musiałaby być oddana na rzecz Skarbu Państwa.

Poniżej dostępna jest lista organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za 2020 rok z całego województwa opolskiego, ale polecamy wybrać organizacje z naszego Powiatu Strzeleckiego.
Najłatwiej znaleźć te organizacje wpisując "strzelecki" w wyszukiwarce (kombinacja klawiszy Ctrl + F), wówczas zaznaczą się wszystkie organizacje z Powiatu Strzeleckiego.

PDFOPP_opolskie_2021.pdf