Powiat Strzelecki

Jak umówić wizytę w urzędzie skarbowym

Wybierz urząd i sprawę, którą chcesz załatwić oraz termin i przyjdź na bezpieczną wizytę bez kolejek

Umówienie wizyty pozwala szybko i komfortowo załatwić sprawy w urzędzie skarbowym. Bez kolejek i z zachowaniem środków bezpieczeństwa.

wybierz właściwy urząd i sprawę, którą chcesz załatwić

wybierz datę i godzinę wizyty

podaj swoje dane

potwierdzenie terminu wizyty otrzymasz na podany adres e-mail

w umówionym terminie przyjdź do urzędu. Konkretne stanowisko/pokój jest wskazane w potwierdzeniu wizyty.

Ważne: przez formularz online możesz umówić wizytę, której termin przypada w ciągu najbliższych 14 dni.
Nie potrzebujesz umawiać wizyty w urzędzie, aby zostawić dokument w urnie (bez potwierdzenia odbioru). Jeżeli chcesz wyjaśnić wątpliwości dotyczące złożonego dokumentu - umów wizytę.

Wizytę w urzędzie możesz  umówić telefonicznie – zadzwoń do urzędu skarbowego.

Możliwość umówienia na stronie https://www.podatki.gov.pl/e-wizyta-w-urzedzie-skarbowym/