Powiat Strzelecki

KONKURS "MÓJ PRZEPIS NA DOMOWY CHLEB"- CZEKAJĄ SUPER NAGRODY!

Konkurs "MÓJ PRZEPIS NA DOMOWY CHLEB"

CZEKAMY NA WASZE PRZEPISY OD 15 WRZEŚNIA - 31 PAŹDZIERNIKA 2021

Ten najpyszniejszy - własny, domowy, z chrupiącą skórką, pachnący... Chleb z powiatu strzeleckiego, nie z bloga kulinarnego czy książki kucharskiej. Do przepisu dołącz zdjęcie.
Na posiedzenie kapituły konkursu - o dacie poinformujemy - trzeba będzie upieczony chleb dostarczyć do Strzeleckiego Starostwa.

NAGRODY GŁÓWNE

• wypiekacz do chleba
  • robot kuchenny
  • toster
  • drewniane akcesoria

Każdy uczestnik może złożyć maksymalnie 3 przepisy na chleb wraz ze zdjęciami w formie elektronicznej. Do każdego przepisu należy złożyć odrębne zgłoszenie (załącznik nr 1 do Regulaminu).

Kompletne zgłoszenie/-a  zawiera/ -ją:

1. formularz zgłoszeniowy (załączniki nr 1 i nr 2)
  2. zdjęcie/zdjęcia w postaci cyfrowej w formacie JPG w możliwie najlepszej rozdzielczości.

Zapoznaj się z Regulaminem, pobierz druki, wypełnij je, dołącz zdjęcie i dostarcz do starostwa!

Uchwała nr 492/2021 Zarządu Powiatu Strzeleckiego wprowadzająca Regulamin Konkursu "Mój przepis na domowy chleb"

Regulamin Konkursu "Mój przepis na domowy chleb"

Zgłoszenie Załącznik nr 1 do Regulaminu-wersja pdf

Zgłoszenie Załącznik nr 1 do Regulaminu-wersja word