Powiat Strzelecki

pomoc prawna pro bono dla osób pochodzenia ukraińskiego

Okręgowa Rada Adwokacka w Opolu oraz Okręgowa Izba Radców Prawnych w Opolu podjęły inicjatywę przygotowania pomocy prawnej pro bono dla osób pochodzenia ukraińskiego, które ucierpiały w wyniku działań wojennych w związku z agresją Federacji Rosyjskiej. Pomoc będzie udzielana w następujący sposób:

• stacjonarnie w  punkcie recepcyjnym w siedzibie Domu  Studenta Sokrates przy

ul. Małopolskiej 22 w Opolu  (poniedziałek i środa od 16.00 do 18.00  - punkt prowadzony przez Okręgową Radę Adwokacką w Opolu, wtorek i czwartek od 16.00 do 18.00 – punkt prowadzony przez  Okręgową Izbę Radców Prawnych w Opolu),

• w Klinice Prawa w Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego

z siedzibą przy ul. Katowickiej 87 A w Opolu po wcześniejszym umówieniu
– tel. 77 452 75 60,

• kontaktując się bezpośrednio z każdym z adwokatów/ radców  prawnych/ aplikantów z listy (w załączeniu).

XLSXLista radców prawnych i aplikantów radcowskich.xlsx

ODTLista adwokatów i aplikantów adwokackich.odt