Powiat Strzelecki

Oddział ginekologiczny strzeleckiego szpitala po spektakularnym remoncie!

1 czerwca 2022 po spektakularnym remoncie oficjalnie został otwarty Oddział Ginekologiczny w Szpitalu Powiatowym im. Prałata J.Glowatzkiego w Strzelcach Opolskich. Cały oddział ginekologiczny został przeniesiony na jedno piętro, co ułatwia personelowi pracę, a pacjentki zyskały ogromny komfort pobytu w nowoczesnych, klimatyzowanych i przestronnych salach, co bez wątpienia przyspiesza proces leczenia. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonał Starosta Strzelecki Józef Swaczyna, a także Dyrektor Szpitala Beata Czempiel, Wicemarszałek Województwa Opolskiego Zuzanna Donath-Kasiura oraz Ordynator Oddziału Ginekologicznego dr n. med. Hanna Motak-Pochrzęst. Z tej okazji Zarząd Powiatu w osobach Starosty Józefa Swaczyny, Wicestarosty Waldemara Gaidy oraz Członka Zarządu Jana Zubka, wręczył upominek dla personelu.

Życzymy zadowolenia pacjentek z komfortowego pobytu w szpitalu, a całemu personelowi satysfakcji z pracy w lepszych warunkach