Powiat Strzelecki

15.07.2022 informowaliśmy Was o podpisaniu umowy z wykonawcą robót budowlanych inwestycji pn.: „Nowoczesna modernizacja wielofunkcyjnego kompleksu sportowego przy Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Strzelcach Opolskich”, a już dzisiaj, tj. 22.07.2022 nastąpiło przekazanie placu budowy oraz niezbędnej dokumentacji do realizacji zadania.
W przekazaniu uczestniczyli m.in. Wicestarosta Strzelecki Waldemar Gaida, Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego Jan Wróblewski, Inspektor Wydziału Inwestycji i Zarządzania Funduszami Starostwa Powiatowego Alina Wojdyła oraz przedstawiciel firmy Ilona Stańczyk Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GRETASPORT z Dąbrowy Górniczej Pan Robert Stańczyk.

Więcej nt. inwestycji https://powiatstrzelecki.pl/4896/bedzie-modernizacja-kompleksu-sportowego-przy-strzeleckim-lo.html

PRZEKAZANIE PLACU BUDOWY.jpeg

P1140936.jpeg