Powiat Strzelecki

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA AUTORSKIE Z AUTORAMI ARTYKUŁÓW W NASZEJ KSIĄŻCE "POWIAT STRZELECKI OD KUCHNI"

PASEK LOGO.png

„Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej
„Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 –
Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Serdecznie zapraszamy na SPOTKANIE AUTORSKIE z autorami artykułów z naszej najnowszej książki "POWIAT STRZELECKI OD KUCHNI".
Już  w sobotę, 1 października, o godzinie 15:00 w sali widowiskowej POWIATOWEGO CENTRUM KULTURY w Strzelcach Opolskich o klasztorze od kuchni (czyli co jedli i pili zakonnicy z Jemielnicy i Góry św. Anny?) opowie prof. Anna Pobóg-Lenartowicz.

Serdecznie zapraszamy!!! Wstęp wolny!

Na wszystkich czeka poczęstunek - kawa i śląski kołocz!

I co najważniejsze dla pierwszych 50 osób mamy EGZEMPLARZ KSIĄŻKI "POWIAT STRZELECKI OD KUCHNI". WARTO PRZYJŚĆ NA SPOTKANIE :)

Z A P R A S Z A M Y     S E R D E C Z N I E !!!

SPOTKANIA AUTORSKIE.png

SPOTKANIE AUTORSKIE 1 października 2022