powiat3.jpeg

Powiat Strzelecki
  • EN
  • DE
  • CZ

konkurs NAJLEPSZY PRODUKT POWIATU STRZELECKIEGO 2022 RUSZA PO PRZERWIE

Za nami bardzo trudny czas pandemii. Szczególnie przedsiębiorcy doskonale wiedzą, z jakimi wyzwaniami trzeba było się w tym czasie zmierzyć. Po tej pandemicznej przerwie wracamy z naszym sztandarowym konkursem skierowanym do przedsiębiorców. 

Konkurs na Najlepszy Produkt Powiatu Strzeleckiego w kategorii SuperProdukt i SuperUsługa jest formą promocji przedsiębiorczości i jednocześnie docenienia oraz podziękowania tym, którzy w naszym powiecie ulokowali swoje firmy, rozwijają je, zapewniają także miejsca pracy i wytwarzają produkty, które są doskonałą wizytówką Powiatu Strzeleckiego, a tym samym wzmacniają potencjał swych firm i naszego regionu.

 

Do 20 marca czekamy na zgłoszenia poszczególnych firm w kategoriach: SuperProdukt i SuperUsługa. 

 

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin dostępne są poniżej.
 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 77 4401713.
 
Tradycyjnie już w Konkursie na Najlepszy Produkt Powiatu zadanie wybrania tych firm, którym przypadną tytuły SuperProduktu i SuperUsługi powierzone zostanie Kapitule konkursowej, a mieszkańcy swoje oceny wystawią w Głosowaniu Konsumenta, a każdy oddany przez nich głos
to szansa na wspaniałą nagrodę! Polecamu śledzić uważnie  informacje zamieszczane na stronach internetowych Powiatu Strzeleckiego. 
 
NPP 2022 plakat INNE TŁO.png

Na skróty